#CITYmedia

SHOW BIZ

  • Çdo ditë shënon arritje të reja në profesionin që ushtron. Dua Lipa është këngëtarja kosovare e cila së fundi ka publikuar projektin “One Kiss” në duet me DJ, Clavin Harris, shkruan lajmi.net. Ajo këto ditë [...]
  • Rashel Kolaneci nuk po ndalet së publikuari imazhe provokative në rrjetet sociale. Një të tillë e ka postuar edhe në llogarinë e saj në “Instagram”, transmeton Indeksonline. Nga aty e shohim shumë provokuese dhe seksi [...]

MË TË LEXUARAT SHOW BIZ

Të FUNDIT SPORT

  • E përditshmja britanike “The Guardian” ka dhënë lajmin e madh se këngëtarja kosovare, Era Istrefi, do ta këndojë këngën zyrtare të Kupës së Botës në një duet me aktorin Will Smith dhe Nicky Jam. Diplo [...]
  • Juventusi është duke synuar ta bëjë një lëvizje sensacionale duke e kthyer mesfushorin e Manchester Unitedit, Paul Pogban, në Torino, raporton Tuttosport. Pasi është pajtuar të vazhdojë të jetë trajner i Juventusit, Massimiliano Allegri, është [...]
  • Neymar tani duket i gatshëm të qëndrojë në Paris Saint-Germain pas një takimi shumë frytdhënës me trajnerin e tij të ri, Thomas Tuchel, sipas të përditshmes spanjolle “AS”. Sipas burimit të lartpërmendur, dyshja ka mbajtur [...]
  • Liverpooli dhe Atletico Madridi do të luftojnë për t’i siguruar shërbimet e yllit të Juventusit, Paulo Dybala, sipas Tuttosportit. Liverpooli është duke u përgatitur të marrë oferta të mëdha nga Real Madridi për Mohamed Salah [...]

MË TË LEXUARAT NEWS