Elita Rudi motivon Valonin dhe Milotin

 

Prezantuesja e njohur Elita Rudi është shfaqur së fundmi në rrjetet sociale në një fotografi përkah dy lojtarëve të njohur të kombëtares së Kosovës: Milot Rashica dhe Valon Berisha.

Ndonëse është shumë e lidhur me Kroacinë, bukuroshja nuk e trradhëton kurrë Kosovën dhe kjo është arsyeja që ajo së fundmi ka vendosur t’i motivojë dy lojtarët e kombëtares, të cilët do të luajnë kundër Kroacisë këtë të enjte.

“Forca djema”, kanë qenë fjalët motivuese të saj.

img_0714

Be the first to comment

Leave a Reply