Era Istrefi intervistë për prestigjiozen, “The Independent” (Foto)

Prestigjiozja e njohur britanike, “The Independent”, ka zhvilluar një intervistë me këngëtaren Era Istrefi, duke theksuar se ajo është një artiste interesante që ka arritur të marrë krahasime me këngëtaret si Sia dhe Rihanna.

Këngëtarja kosovare, e cila është 22-vjeçare, ka nënshkruar këtë vit marrëveshje me kompaninë “Sony” dhe është e vendosur për të bërë gjëra të mëdha në vitin 2017.
Video e saj me këngën “Bonbon”, ka grumbulluar gati 180 milionë shikime në Youtube, dhe ajo tanimë është një yll i muzikës „Pop“, shkruan kjo gazetë.

gjirimet-grand

Be the first to comment

Leave a Reply