Majk po bëhet baba?

 

Reperi i njohur kosovar Majk, para disa dite ka bërë publike lidhjen e tij me vajzën nga Prishtina.

Majku dhe e dashura e tij Majlinda Zeka nuk po e fshehin më lidhjen e tyre, ata janë parë bashkë edhe në rrugët e Prishtinës.


Duket se dashuria e tyre po shkon mirë dhe nga burime të pakonfirmuara, Magazina.al ka marr vesh se çifti janë duke pritur fëmijën e tyre të parë.
Nuk dihet nëse para lindjës, Majku dhe Majlinda do të martohen për të shmangur kështu një fëmijë jashtëmartesor.

Be the first to comment

Leave a Reply