Rita Ora paralajmëron projektin e ri (Foto)

Ylli botëror që ka kohë që ka munguar në skenën muzikore, duket se po vjen me projekt të ri.

Kështu gjithnjë sipas postimeve të saj në rrjetet sociale, ajo po bëhet gati për projekt të ri.

Kjo besohet se është edhe arsyeja pse ajo ka vizituar Evropën së fundmi.

Mbetet të shihet çka do të sjellë Rita Ora, e cila që prej ndërprerjes së bashkëpunimit me Roc Nation dhe ndarjes nga Calvin Harris, ka munguar sa i përket këngëve dhe koncerteve.

Be the first to comment

Leave a Reply