Angela Martini prezanton nënën (Foto)

Modelja e njohur Angela Martini është mjaft e ndjekur në rrjetet sociale, madje lirisht mund të themi një nga modelet shqiptare më të ndjekura në Facebook dhe Instagram.

Së fundmi, bukuroshja ka bërë të ditur se ndodhet në Los Angeles, ku është përqendruar në realizimin e projekteve të reja atje.
Ajo ka publikuar në llogarinë personale në Instagram një fotografi, ku shihet bashkë me nënën e saj.

Nga fotografia mësojmë se nëna e saj edhe pse i ka kaluar të 40-tat, duket ende në top formë. /Telegrafi/
https://www.instagram.com/p/BLPEMhXjsBV/

Be the first to comment

Leave a Reply