Ky ishte parashikimi i Shkenda Dubovës për ndeshjen Kosovë-Kroaci (Foto)

Këngëtarja e njohur e skenës sonë Shkenda Dubova ditë më parë solli këngën e saj të re që mban titullin, ´Ti me mu´, prodhim i Big Beng dhe Gjiko, që këngëtaren e solli krejt ndryshe.

 

E derisa Shkenda po shijon suksesin e kësaj kënge, ajo në një bisedë për Reload të RTV Dukagjinit ka treguar edhe se ka filluar të punoj në këngën e radhës.
Pos kësaj Shkenda nuk ka lënë pa komentuar edhe ndeshjen e sotme Kosovë-Kroaci, ku sipas bukuroshes, kjo lojë do të përfundoj 5:0 në favor të Kosovës. Ndër të tjera Shkenda është shprehur e pakënaqur me kuotën që i është vendosur Kosovës. Urojmë që këngëtarja t´ia qëlloj.

Be the first to comment

Leave a Reply