Lori i shpreh hapur dashurinë!

 

Lori do të publikoj sot klipin e saj më të ri të titulluar “ A e di sa shumë të dua”. Ajo do të sjellë një tjetër variant të kësaj këngë, variantin femëror e më ritmik.

Me një veshje elegante dhe një zë emocionues, Lori do t’ju bëjë të kërceni të rrëngjethur. Pas sukseseve të njëpasnjëshme, kjo këngë do të jetë pasuese e denjë e “Fat”, këngës së saj të fundit.14484600_1093910767322955_4725608013247547140_n

Be the first to comment

Leave a Reply