Onat ft. Cozman – Aviona (Official Video)

Pjesëtarët e labelit Babastars, Onat dhe Cozman, kanë publikuar këngën e tyre të re, me titull “Aviona”.

Muzika e këngës është punuar nga LiBeats, ndërkaq për tekstin janë përkujdesur vetë reperët, Onat e Cozman. Prodecent ekzekutiv i projektit të ri është Cozman, mix-master nga Darko Dimitrov, kurse klipi është punuar nga kompania “ThinkCreative”.

[embedyt] http://www.youtube.com/watch?v=hIGVB6ioFpw[/embedyt]

Be the first to comment

Leave a Reply