E turpshme: Ja si Pique goditi dhe kërcënoi Andi Lilën (Video)

Gerard Pique nuk ka qenë shumë i lumtur me pjesën e parë kundër Shqipërisë

Mbrojtësi i Spanjës, Gerard Pique ka reaguar shumë keq ndaj mbrojtësit të Kombëtares shqiptare, Andi Lila.

Ai madje e ka goditur dhe kërcënuar atë gjatë një goditje këndi dhe faj për këtë duket të jetë mbrojtja fantastike e Shqipërisë. /Express/

[fbvideo link=“https://www.facebook.com/manunitedshqip/videos/1224590964257793/“ width=“500″ height=“400″ onlyvideo=“0 or 1″]

Be the first to comment

Leave a Reply