Formacioni i Spanjës ndaj Kombëtares shqiptare (Foto)

Shqipëria dhe Spanja do të përballen sonte, nga ora 20:45, në ‘Loro Boriçi’ në kuadër të eliminatoreve për Botërorin ‘Rusia 2018’

E përditshmja sportive madrilene, Marca, ka publikuar formacionet e mundshme të ish kampionit të Botës dhe Evropës, përcjell Express.

Julen Lopetegui në ndeshjen ndaj kuqezinjve pritet të inkuadroj lojtarët më të mirë të mundshëm që ka në dispozicion. /Express/

spanja_1476012224-4674676

Be the first to comment

Leave a Reply