Këngëtarja e njohur i thotë Ledri Vulës “baby” (Foto)

Rekordmeni i pëlqimeve dhe komenteve në rrjete sociale nga ana e këngëtarëve shqiptarë meshkuj, Ledri Vula, sot ka marrë një kompliment interesant.

Në fotografinë e postuar nga Amerika, mes shumë komenteve ka spikatur edhe ai i këngëtares Bleona të cilës duket se i ka pëlqyer shumë imazhi i fundit.

‘Bukur baby’ – ka qenë komenti i Bleonës e cila paraprakisht, muaj më parë është parë tejet e afërt me mikun e saj të cilin edhe e konsideron si vëlla të vogël. /Prive.al/

nora-8_1476015521-7776935

Be the first to comment

Leave a Reply