Kosova përfundon stërvitjen e fundit para takimit me Ukrainën (Foto)

Përfaqësuesja e Kosovës në futboll ka mbajtur stërvitjen e fundit para ndeshjes me Ukrainën.

Kosova nesër në Poloni është mysafire e Ukrainës në ndeshjen kualifikuese për Kampionatin Botëtor ‘Rusia 2018’.

Sot (e shtunë) në stadiumin e Krakovës, pas konferencës për shtyp, lojtarët e Kosovës kanë mbajtur seancën e fundit stërvitore, transmeton Lajmi.net.

Ndeshja mes Ukrainës dhe Kosovës zhvillohet sod duke filluar nga ora 18:00.

pekek-780x439

Be the first to comment

Leave a Reply