Luana kalon fundjavën me „bukuritë e shpirtit të saj“ (Foto)

Moderatorja Luana Vjollca ka preferuar që këtë fundjavë ta kalojë në Belgjikë tek motra e saj Lira.

Ajo ka publikuar foto së bashku me motrën dhe gjithashtu mbesën e saj Jori. Luana dukej mjaft në formë, por edhe “bukuritë e shpirtit të saj” nuk mbeteshin pas./Gazeta Express/

luuu_1476014039-6981853

Be the first to comment

Leave a Reply