Rrokulliset vetura në magjistralen Gërlicë-Viti – tre të lënduar (Foto)

Një aksident komunikacioni ka ndodhur në mbrëmjen e së dielës në magjistralen Gërlicë-Viti.

Një veturë ka dalë nga rruga dhe është rrokullisur në udhëkryqin e fshatit Begracë.

Tre persona që ndodheshin në automjetin e aksidentuar mësohet të kenë marrë lëndime trupore.

Një lexues ka dërguar në redaksinë e Gazeta Express fotografi nga vendi i ngjarjes, ku ka mbërritur edhe Policia dhe ndihma e shpejtë.

14618761-10207572110157256-2065642429-o_1476046629-6184251

Be the first to comment

Leave a Reply