Xhaka zbulon se në çfarë gjuhe flet me Mustafin te Arsenali

Granit Xhaka është ambientuar mirë te Arsenali.

Tifozët e duan dhe interesimi i medieve është rritur për atë dhe me këtë rast nuk mungojnë pyetjet se në çfarë gjuhe komunikon me lojtarët, posaçërisht me ata që kalon kohë më shumë, që janë Mesut Ozil dhe Shkodran Mustafi.

“Është me e lehtë në gjermanisht kur flas me Ozilin dhe Mustafin, por edhe me gjithë ekipin dhe shokët e mijë”, ka thënë Xhaka për Metro.

 Xhaka deri më tani ka shënuar dy gola për Topçinjtë. /Telegrafi/
[embedyt] http://www.youtube.com/watch?v=It0A5UEQ9ow[/embedyt]

Be the first to comment

Leave a Reply