Çka kanë të përbashkët Nora dhe Rene (Foto)

Rene nuk ngjan fare me të ëmën sa i përket pamjes së jashtme

Rene është Robert Berisha në miniaturë dhe duket si djalë.

Megjithëkëtë, e ëma e saj, këngëtarja Nora Istrefi e vesh zakonisht me fustana dhe rroba të bukura vajzash, shkruan „Kosovarja“.

Nora e Rene mund të mos kenë gjë të përbashkët, ama këpucë po

nora-1_1476124576-6390556

Be the first to comment

Leave a Reply