Ermal Mamaqi ka diçka për të thënë për Robert Alinë (Foto)

Komediani Ermal Mamaqi ka publikuar në profilin e tij në Instagram një foto të anëtarit të jurisë në “Dance With Me”, Robert Alisë.

Përmes kësaj fotoje Mamaqi ka shprehur vlerësimin e tij si artist ndaj Alisë. “Ky është Bert Aliaj. Po e shoh tani live dhe me shumë bindje them që është një nga artistët më të vërtetë dhe me më shumë vlera që kemi,”-shkruan Ermali krahas fotos./Gazeta Express/

ermali_1476126836-466899

Be the first to comment

Leave a Reply