Krenohet Bebe Rexha, nuk ndalet së treguari që është shqiptare (Foto)

 

Bebe Rexha gjithmonë ka shprehur dëshirën për të treguar se është shqiptare, këtë e ka vërtetuar edhe së fundmi teksa ka publikuar një fotografi me motive shqiptare.

Këngëtarja shihet me një plis me shqiponjë në kokë, gjersa merr shumë komplimente. “Bukuroshe shqiptare”, ka shkruar përbri fotos në Instagram, Bebe.

Në njërë nga fotografitë ajo është shfaqur edhe me babain e saj, ku së bashku kanë ndjekur ndeshjen Shqipëri-Spanjë.

Ndryshe, prindërit e këngëtares shqiptare vijnë prej qytetit të Dibrës dhe këtë asnjëherë nuk e ka mohuar Rexha.. /Telegrafi/

beberexha-fk-780x439

Be the first to comment

Leave a Reply