Kështu duket në shi Leonora Jakupi (Foto)

Ndryshimi i motit nuk ka fare efekt në disponimin dhe pamjen e këngëtares Leonora Jakupi.

Ajo edhe në këtë ditë vjeshte me shi, duket mjaftë bukur dhe e relaksuar.

14650090-1094643913947280-2433573251671539963-n_1476193825-5339675

gjirimet-grand

Be the first to comment

Leave a Reply