Kjo është e dashura më e re serbe e Qazim Osmanit (Foto/Video +18)

Këngëtarja e re serbe, Stanija Dobrojevic ka publikuar një zografi selfie me një armë të artë në dorë.

Por, ajo që ka zgjuar interesimin e mediave serbe është fakti se armë është pronë e biznesmenit shqiptar, Qazim Osmani.
“Gjuaj l… bre”, ka shkruar me mburrje në llogarinë personale këngëtarja serbe, transmeton Telegrafi.

Stanija duke pozuar në shtrat me armën e Qazim Osmanit – Felixit

Para dy vjetëve, Sandra Obradovic ishte e lidhur me Qazimin, teksa një foto të tillë si Dobrojevic e publikoi në Instagram.

“Kjo armë e artë i përket Qazim Osmanit. Shihni fotot kur me këtë armë ka luajtur Sandra Obradovic”, kishte shkruar vite më parë ish e dashura e Osmanit, Obradovic.
Osmani është i njohur në shtetin serb teksa shoqërohej me femra të njohura të estradës muzikore të Serbisë dhe më gjerë. /Telegrafi/


https://www.instagram.com/stanijadobrojevic/

Be the first to comment

Leave a Reply