Big Mama dhe Shkenda Dubova kalërojnë së bashku, çfarë po kurdisin ato? (Foto)

Këngëtarja e njohur Shkenda Dubova është e ftuara e radhës në emisionin “1 kafe me Mamën”, i cili drejtohet nga këngëtarja Big Mama.

img_0876

 

Për ta bërë më interesant edicionin e radhës, ato kanë vendosur që të shkojnë në Gjilan, qytetin ku edhe banon Shkenda.

Këngëtaret kanë vendosur që të vizitojnë një ranch, që të kalërojnë së bashku me kuaj, dhe këtë gjë e kanë bërë të ditur përmes publikimit të disa fotografive në Instagram.

Mbetet të shihet se çfarë kanë kurdisur ato së bashku gjatë realizmit të emisionit. /Telegrafi/

Be the first to comment

Leave a Reply