Pasojat e Cozmanit pas grushteve të Noizyt

Përleshja mes reperit Noizy dhe Cozman kishte bërë bujë për disa ditë. Por, tek tani janë publikuar foto të pa para më herët. Efekti i grushtit të Noizyt në fytyrën e Cozmanit mund të shihet në fotot e mëposhtme të siguruara nga “Indeksonline”.
Pjesë të fytyrës së Cozmanit janë të ënjtura nga grushti./Indeksonline/

Be the first to comment

Leave a Reply