Angela Martini shfaqë edhe njëherë sensualitetin e saj (Foto)

Modelja e suksesshme shqiptare Angela Martini padyshimë se është njëra ndër femrat më seksi shqiptare.

Me fotot e saj ajo cdoherë mahnit publikun në përgjithësi e në vecanti fansat e saj për të cilën ajo është vazhdimishtë aktive në rrjetet sociale.

Sot Angela postoj një fotografi ku shihet në shkallë e veshur më një fustan dhe po duket mjaftë sensuale./ORAinfo/

angela-martinii

Be the first to comment

Leave a Reply