Blero bëhet për spital (Foto)

Këngëtari Blerim Muharremi, sapo e ka postuar një foto në Instagram ku si duket është i sëmurë

Blero në mbishkrimin që i ka bërë fotos shkruan;

“Si perfundim”.

Ne ua paraqesim foton e tij, dhe shpresojmë që të mos jetë diçka serioze./Kosovarja/

blero-1_1476379751-2432264

Be the first to comment

Leave a Reply