Dua Lipa kthehet në Kosovë (VIDEO)

Këngëtarja nga Prishtina me famë botërore Dua Lipa, tha se pas lansimit të albumit të saj të ri i cili do të jetë i gatshëm në muajin shkurt të vitit 2017, do të rikthehet për edhe një koncert në Kosovë për të prezantuar të gjitha këngët e reja.

Duke folur në një intervistë ekskluzive në emisionin NIN në Klan Kosova, Dua bëri të ditur se pasi të publikohet albumi i saj, ajo ka në plan të nisë një turne botëror për të performuar të gjitha këngët.

Ndër të tjerash, Dua shprehi dashurinë e saj të madhe që ka për Kosovën dhe se sa shumë krenare është për të.

Për të zbuluar më shumë nga intervista, klikoni mbi videon e mëposhtme:

 

 

Be the first to comment

Leave a Reply