Foto intime e Dhurata Lipovicës me Fisnik Ademin (Foto)

Cifti i njohur Dhurata Lipovica dhe Fisnik Ademi duket se gëzojnë një jetë të mirë familjare.

Jo rrallë herë edhe publikisht nuk ngurojnë t’ia shpreshin dashurinë njëri-tjetrit, shkruan Indeksonline.

Dhurata dhe Fisniku janë edhe prindër të dy djemëve.

Foto intime e postuar në rrjetet sociale, flet për një dashuri të zjarrtë mes dyshes në fjalë./Indeksonline/

img_0909 img_0910

img_0907

Be the first to comment

Leave a Reply