A u nda Majki nga e dashura ?!

Pak javë më parë u diskutua mbi lidhjen e bukur e simpatike të Majk dhe Majlindës. U konsiderua si një marrëdhënie serioze, por që sot po diskutohet sërish, për një ndarje të mundshme.

Majk ka fshirë të gjitha postimet që i dedikoi të dashurës, në të cilat e përshkruante atë me fjalë të ëmbla. Tashmë nuk figuron asnjë foto e bukuroshes dhe kjo e ka një arsye. Ndarja nuk është i vetmi opsion, për këtë veprim. Ndoshta Majk nuk ka dashur ta vëndosë më në qendër të mediave marrëdhënien, pasi e kuptoi se po ngjallte kuriozitet.

img_0924

Be the first to comment

Leave a Reply