Të gjithë tallen me Messin, Suarezin e Neymarin në stërvitje

Lionel Messi, Luis Suarez dhe Neymar janë lodhur më shumë se që duhej në stërvitje, kjo për shkak të bashkëlojtarëve të tyre

Lionel Messi, Luis Suarez dhe Neymar janë lodhur më shumë se që duhej në stërvitje, kjo për shkak të bashkëlojtarëve të tyre

Në stërvitjen e fundit para ndeshjes në La Liga, treshja e frikshme e Barcelonës, Lionel Messi, Luis Suarez dhe Neymar u futën në mes dhe kishin për detyrë të rrëmbenin topin. Por nuk arritën të bëjnë diçka të tillë.

Kjo edhe njëherë dëshmon se harmonia në kampin katalunas është shumë e mirë, diçka që mund t’i drejtojë drejt titujve.

Be the first to comment

Leave a Reply