Xhaka dhe Mustafi, më të angazhuarit e Arsenalit

Mesfushori Granit Xhaka dhe mbrojtësi Shkodran Mustafi, dy blerjet e këtij viti të Arsenalit, duket se janë tërësisht të angazhuar në stërvitje. Klubi ka publikuar një seri fotosh nga seanca e sotme stërvitore dhe shqiptarët Xhaka e Mustafi janë në qendër të skemave stërvitore të trajnerit Arsen Venger

Generated by IJG JPEG Library
Generated by IJG JPEG Library

Be the first to comment

Leave a Reply