“Cila është kjo këngëtare seksi” (Video)

Eni Koçi ka publikuar një video në Instagram, ku shfaqet duke kënduar në mënyrë ngacmuese.

Ajo interpreton nën ritmet e këngës “Me Too” të Meghan Trainor dhe duket mjaft atraktive.

Teksti i këngës i referohet “diçkaje seksi” që në këtë rast është vet këngëtarja.

Kujtojmë që në javët e fundit pati spekulime për një lidhje ndërmjet Enit dhe Xherdan Shaqirit, por që deri më tani mbeti thjesht një spekulim. /Telegrafi/

Be the first to comment

Leave a Reply