Getoari i ka gjithnjë “krahët e mbrojtura” (Foto)

Reperi kosovar Getoar Selimi di të bëhet mjaft romantik kur vjen momenti tek Marina dhe marrëdhënia mes tyre.

Një fakt të tillë ai e ka treguar edhe përmes fotos më të fundit të publikuar në Instagram. Në këtë imazh pas krahëve të reperit gjendet fotoja e të dashurës së tij bukuroshe. Krahas fotos Geti ka shkruar: “I kam shpatullat e mbrojtura”. Duket se marrëdhënia mes tyre është duke shkuar më mirë se asnjëherë dhe çifti është më i dashuruar se kurrë./Gazeta Express/

eti_1476544824-2992722

Be the first to comment

Leave a Reply