Përleshen 11 të rinj në Kaçanik

Policia e Kosovës bën të ditur se dje në orën 13:15 në rrugën “Ismail Raka”, në Kaçanik, ka ndodhur një përleshje masive ndërmjet 11 personave. Gjatë përleshjes një prej tyre ka pësuar lëndime trupore, shkruan Gazeta Express.

“Raportohet se 11 të dyshuar meshkuj shqiptarë të mitur janë përleshur fizikisht në mes vete me ç’rast njeri prej tyre ka pësuar lëndime trupore dhe i njëjti ka pranuar tretman mjekësor. Me urdhër të prokurorit rasti shkon në procedurë të rregullt”, thuhet në raportin e Policisë.

Be the first to comment

Leave a Reply