Produksioni gjigant “EMRA COM“

Produksioni Muzikor “ Emra Com“ edhe këtë fundvit do ju sjell projekte Festive “Gëzuar 2017“ me

 

Këngëtarët më të mdhenjë të Estradës:

 1. Sinan Vllasaliu
 2. Meda
 3. Sinan Hoxha
 4. Vjollca Haxhiu
 5. Xeni
 6. Gili
 7. Ramadan Krasniqi
 8. Mentor Kurtishi
 9. Miranda Hashani
 10. Pro-Band
 11. Teuta Selimi
 12. Ermal Fejzullahu
 13. Leonora Jakupi
 14. Afrim Muqiqi
 15. Big Mama
 16. Ganja
 17. Shkurte Gashi
 18. Albatrit Muqiqi
 19. Xhon Ukaj
 20. Besjan Gashi
 21. Bajram Gigolli
 22. Bekim Kumanova
 23. Gipa Shoshi

si dhe të tjerë…

Për humor do të kujdesën:

 1. Stupcat
 2. Naser Rafuna

Me bashkëpuntorët më të fuqishëm në muzikë:

 1. Nexhat Mujovi Virusi
 2. Alban Furtuna
 3. studio Masive
 4. Ervin Gongji

Autorët më të mirë:

 1. Fatmir Muja
 2. Ilir Berani
 3. Arsim Bunjaku

Video:

 1. Max Production
 2. Arkiva Shqip në you tube

Producent egzekutiv: Emrush Thaqi & Gipa Shoshaj

Disa nga projektet e vitit të kaluar:

14590293_1019863008110972_8721539798251902707_n 14570378_1018733331557273_7345086064679543569_n 14572234_1018920968205176_7122625758561560699_n 14470565_1012125812218025_3725068510312140671_n 14045702_984375048326435_3958507613672208024_n
13442247_945866678843939_7651855902135796807_n
11406550_768067663290509_3112628364435356935_n 11232899_812015222229086_7921088427432058356_o 10410798_573072479456696_3381272191189223992_n 10370659_644802305603607_159962991_n

Be the first to comment

Leave a Reply