Sinan Vllasaliu – më fort se kurrë me parë

Këngëtari i mirënjohur Sinan Vllasaliu sipas informacioneve ështe duke punuar në projekte të reja për festat e fundvititi.

 

Sipas informacioneve këtë radhë do jetë  një projekt i hatashëm me Tekst të Autorit Ilir Beranit dhe Orkestrim nga mjeshtri i muzikës Virusi si dhe producent i këtij projekti do të jet Emra Com.

Be the first to comment

Leave a Reply