E disponuar dhe me gjoksin në plan të parë, Enca argëtohet në Londër (Foto/Video)

Enca Haxhia është shfaqur mjaft e disponuar në një video që e ka publikuar në Instagram.

Ajo shfaqet duke vallëzuar në një automjet nën ritmet e këngës “Bow Down” dhe padyshim se në plan të parë është gjoksi i saj.

 

 

 

“Tashmë jam dashuruar me Londrën…”, ka shkruar në përshkrimin e videos.

 

pastrim

 

Be the first to comment

Leave a Reply