Eva – Super Sexy

Këngetarja Eva ka sjellë kengën e re “Mene mene“

e cila shkelen ne videoklip dhe duket shum sexy .

Music: BIG BANG
Video: XL FILMS

 

14203346_1842183892680995_2960912999516551101_n

Be the first to comment

Leave a Reply