MEDA- Me super porjkete për festat e fundvitit

Këngëtari i mirënjohur kosovar Mehdin Pergjegjaj-Meda së shpejti vjen me disa këng të reja  prodhim i shtëpisë muzikore, Emra com.

Këngëtari i cili tash e sa vite radhitet tek emrat më të kërkuar në mbrëmjet dhe ahengjet e ndryshme familjare së shpejti priten edhe 3 kangë të reja për të gjithë adhurusit e tij.  Njofton VSK Media…

 

pastrim

Be the first to comment

Leave a Reply