Moment që se keni parë: Përqafimi i Kloppit me Mourinhon (FOTO)

Liverpooli dhe Manchester United po zhvillojnë derbin a xhiros së nëntë në Premierligë.
Kjo sfidë ka vënë përballë Jose Mourihon dhe Jurgen Kloppin.

Të dy këta sonte dëshirojnë më të mirën për skuadrën e tyre, por para ndeshjes kanë pasur një përqafim miqësorë duke i uruar fat njëri-tjetrit.

Pa dyshim se fotografia e përqafimit të Mourinhos dhe Kloppit, është momenti kryesor i kësaj pjese të parë9000-1

Be the first to comment

Leave a Reply