Shikoni ku i “detyroi” Mourhinho lojtarët e Unitedit që të stërviten (FOTO)

Sonte duke filluar nga ora 21:00 luhet derbi më i madh anglez, ai mes Liverpoolit dhe Manchester Unitedit.

Do të jetë ‘Anfield Road’, stadiumi që do të presë titanët e futbollit anglez dhe evropian, për të zhvilluar ndeshjen e mbetur të javës së nëntë.

Skuadra e Unitedit ka mbajtur një seancë të shkurtër stërvitore në parkingun e hotelit pak orë para ndeshjes me Liverpoolin.

ibb

Lojtarë si Zlatan Ibrahmovic dhe Paul Pogba, edhe pse marrin rroga të mëdha, se kanë pasur problem të stërviten në një ambient jo aq të përshtatshëm.

DailyMail ka publikuar disa fotografi të stërvitjes që ka kryer Unitedi sot në parkingun e hotelit në Liverpool
a-epoj

 

Be the first to comment

Leave a Reply