Skivi dhe Cozman fillojnë punimet për projektin e ri (Foto)

Reperi Skivi sot ka paralajmëruar projektin e ri.

Këtë ai e bëri të ditur përmes një fotoje të postuar në Instagramin e Babastars,

Në foto shihet Skivi me kolegun Cozman në studio e ‚Babastars‘.

„Koha e studios“, ishte mbishkrimi i fotos

Nuk dihet nëse Cozman do jetë pjesë e projektit apo thjeshtë do ndihmojë me muzikën e tekstin.
154556

Be the first to comment

Leave a Reply