Ana Kabashi tregon a është në lidhje, flet për mashkullin ideal (Foto)

Këngëtarja Ana Kabashi ishte mbrëmë e ftuara e Fatmir Spahiut e cila foli rreth karrierës muzikore e jetës private dhe interpretoi dy këngë live në emision.

Një fotosesion i fundit i realizur nga fotografi Enis Abdullahu ka qenë shumë i komentuar pasi Ana është shfaqur tejet seksi, shkruan vskmedia

Kjo ka bërë që përveç me zërin ajo furishëm po depërton edhe me pamjen e saj me të cilën po tërheq vëmendjen.

Në ‘Natën me Fatmir Spahiun’ Kabashi tregoi se nuk është në lidhje dhe mashkulli ideal për të do të ishte ai të cilin do ta ndiente, pavarsisht bukurisë apo parave.

.14359082_580683182118853_5199812421438148758_n-1

Kujtojmë se ajo së fundmi ka sjellur projektin ‘Pa hile’ që flet për një histori tradhëtie
14224905_577186449135193_3609538641402241565_n-650x358

 

pastrim

 

Be the first to comment

Leave a Reply