Ibrahimovic – Liverpool, rekord i zi për suedezin

Rekordi i zi i Zlatan Ibrahimovicit kundër Liverpoolit.

Ndeshja derbi mes Liverpoolit dhe Manchester Uunitedit është mbyllur 0-0.

Për Zlatan Ibrahimovicin kjo ishte ndeshja e pestë në karrierë kundër Liverpoolit.

Ai nuk ka fituar asnjë ndeshje dhe nuk ka shënuar asnjë gol kundër kësaj skuadre.

Ky është viti i parë i Ibrës në Premierligë

 

pastrim

Be the first to comment

Leave a Reply