Karikatura e ditës i dedikohet ‘autobusit’ të Mourinhos në Anfield (Foto)

Derbi i shumë pritur mes Liverpoolit dhe Manchester Unitedit ka përfunduar me rezultat 0-0, ku kishte çdo gjë, por jo spektakël.

Karikaturisti i njohur Omar Momani, i cili është pjesë e Goal.com ka vazhduar me karikatura e tij javore.

Për ditën e mërkurë (18 tetor 2016) puna e tij iu dedikua derbit mes Reds dhe Djajve të Kuq ose ‘autobusit’ të Jose Mourinhos.

E gjitha kjo duke iu dedikuar lojës mbrojtëse të teknikut portugez.
cvcvo_oxyaekbzn

 

pastrim

Be the first to comment

Leave a Reply