Lamtumirë Inter: Kjo është skuadra ku do të transferohet Icardi

Nga përplasjet e tifozëve të Interit dhe Icardit, me siguri që e fituar do të dalë një palë e tretë. Zikaltrit rrezikojnë të humbasin edhe sulmuesin kryesor.

Sipas asaj që bëhet me dije nga mediat franceze , bisedimet do të nisin shumë shpejt në mënyrë që Icardi të transferohet në “Parc De Princ” gjatë merkatos së muajit Janar.

Unay Emery kërkon të shfrytëzojë konfliktin mes Icarditdhe tifozëve të Interit.

Ende nuk mund të flitet për shifra konkretepor, interesimi qëndron dhe nëse situata në kampin zikaltër vazhdon të jetë e tensionuar, ndërkohë që në garë për shërbimet e argjentinasit është dhe ekipi i Napolit.