Nesër Enca feston…(Foto)

Këngëtarja Enca Haxhia nesër festoon ditëlindjen.

Ajo mbush 21 vjet.

Kësaj radhe ajo do ta fesoj jashtë vendit, ku ka dalur për shkak të turit të saj muzikor.

Se si dhe me kë saktësisht do ta festoj ajo, mbetet të shihet

auto_enca1476803081

gjirimet-grand

Be the first to comment

Leave a Reply