Vedat Ademi realizon ëndrrën, takon këngëtarin e preferuar (Foto)

Këngëtari Vedat Ademi prej disa kohësh ndodhet në SHBA.

Këtë herë Ademi ka publikuar në rrjete sociale se gjendej në koncertin e këngëtarit të njohur amerikan Gavin DeGraw,shkruan Kosova Sot Online. Gjithashtu duket se Ademi ka qenë edhe më i lumtur me faktin që e ka takuar këngëtarin dhe ka mundur të bëjë një foto me të: “Ëndrra ime u bë realitet! Takove Gavin DeGraw! Një concert i paparë dhe gjithashtu një artist i madh. E dashuroj muzikën e tij dhe përpiqem të bëj më të mirën për t’i kënduar këngët e tij në Shqipëri,”-përfundon postimin e tij Vedat Ademi.
vedatibre