Si panterë i zi (Foto)

Bukuroshja Rosie Huntington-Ëhiteley ka mahnitur të gjithë derisa po largohej nga New Yorku,

Rosie ishte veshur me të zeza ku dukej si një partner i zi.

Ajo kishte veshur pantallona te zi dhe një gjaket të zezë ku kishe tërhjekurë  vëmendjen e të gjithëve, Modelia 29-vjeçare tregoi linjat  seksi me veshjen që kishte veshur.
auto_888888888888881476881492
auto_8uil1476881486