Albana Osmani krah një mashkulli (Foto)

Moderatorja e njohur e ekranit shqiptar Albana Osmani nuk ka nguruar asnjëherë të prezantoj në rrjetet sociale anëtarët e familjes së saj, shoqëruar dhe me fjalë dashurie.

Ndonëse familja e saj sic ajo ka bërë me dije, jeton prej shumë vitesh në Amerikë, prezantuesja ka dalë kësaj here me vëllain e saj. Nërërmjet një foto të postuar në llogarinë e saj personale në “instagram”, Albana duket se po kalon momente mjaft të bukura me të vëllain. Ndërkohë poshtë fotos ka cituar: “My little one Dardan”, i cili është dhe vëllai i prezantueses.
albana-1476881204-5432233