Barcelona – Manchester City formacionet (Foto)

Barcelona dhe Manchester City do të përballen sonte, nga ora 20:45, në Camp Nou në kuadër të xhiros së tretë të Ligës së Kampionëve

E përditshmja sportive katalane, Mundo Deportivo, ka publikuar formacionet e mundshme të të dy skuadrave.

Luis Enrique dhe Pep Guardiola do t’i hedhin sonte në fushë lojtarët më të mirë që kanë në dispozicion.

foto_1476857692-2867108